2

Kancelaria Radcy Prawnego Sebastian Brymora za priorytet stawia sobie indywidualne podejście do każdego Klienta, celem jak najwłaściwszego zdefiniowania potrzeb oraz oczekiwań Klienta co do zagadnienia prawnego przedstawianego nam do rozwiązania.

W zależności od charakteru sprawy Klienta oraz etapu zaawansowania na jakim się ona znajduje, przygotowywana jest dla Klienta strategia działań Kancelarii jakie należy podjąć we ścisłej współpracy z Klientem w celu załatwienia sprawy pozytywnie dla Klienta.

W zasadzie w przypadku każdej nowej sprawy z jaką zwraca się Klient do Kancelarii Radcy Prawnego Sebastian Brymora, pierwszym etapem naszego postępowania jest rozmowa z Klientem, mająca charakter porady prawnej dla Klienta co do czynności, w szczególności takich jak udostępnienie Kancelarii dokumentów oraz innych informacji jakimi dysponuje Klient, a związanych ze sprawą, na podstawie czego jesteśmy w stanie opracować rozwiązanie prawne danego problemu.

Niejednokrotnie już samo udzielenie Klientowi wstępnej porady prawnej pozwala na wyjaśnienie sprawy w stopniu, w którym dalsze działania Kancelarii nie są dla Klienta niezbędne – Klient odpowiednio poinstruowany jest w pełni zdolny do samodzielnego przeprowadzenia swojej sprawy, aż do pozytywnego dla niej zakończenia.

Natomiast gdy oprócz wstępnej porady prawnej okaże się, że niezbędne będzie dalsze reprezentowanie Klienta w jego sprawach przez Kancelarię, Klient już nie ponosi opłaty za wstępną poradę prawną.