sebastian_brymora

Sebastian Brymora

Radca Prawny, Właściciel Kancelarii

Właściciel Kancelarii, radca prawny Sebastian Brymora jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, na którym uzyskał wykształcenie administratywistyczne oraz prawnicze. Złożywszy egzamin magisterski podjął aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu, gdzie przez trzy lata pełnił funkcję przedstawiciela aplikantów radcowskich owej Izby.

Uprawniający do wykonywania zawodu, egzamin radcowski złożył w 2012 roku.

malina_boduch

Malina Boduch

Adwokat

W roku 2008 ukończyła pięcioletnie stacjonarne studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Od 2008 r. zdobywała doświadczenie zawodowe w kancelariach zarówno adwokackich jak i radców prawnych. W latach 2010-2012 odbyła szkolenie zawodowe w ramach aplikacji adwokackiej prowadzonej przez Okręgową Radę Adwokacką w Gdańsku. Włada językiem angielskim.

Obecnie prowadzi indywidualną kancelarię adwokacką z siedzibą w Gdańsku – www.kancelariamb.pl

Joanna Brymora

Kierownik Biura Kancelarii

Kierownik Biura Kancelarii, Joanna Brymora jest studentką na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Prawo. Doświadczenie zawodowe w latach 2007-2010 zdobywała m.in. w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Pruszczu Gdańskim oraz w Kancelarii Prawnej Domański i Wspólnicy Spółka Komandytowa w Gdańsku.